LOKALIZACJE EUROPA

Partnerzy Ha-Be i oddziały w Europie

         

BENELUX

Ha-Be Betonchemie BeNeLux
Kwint Bouwstoffen B.V.
Marketing 45-1
6921 RE Duiven
Netherlands
Phone: +31 26 311 35 18
kwint@ha-be.com
www.ha-be.nl
     

BUŁGARIA

Ha-Be Bulgaria OOD
Warehouse Ha-Be Bulgaria
Galin Kolev
9168 Ezerovo, Beloslav
Bulgaria
Phone: +359 894 88 07 54
info@ha-be.bg
www.ha-be.bg

CYPR

Ha-Be Cyprus Ltd.
Mr Petros Procopiou
Kyriakou Matsi, 18, 2nd floor
Egkomi, 2408, Nicosia
Cyprus
Phone: +357 996 510 03
petros@ha-be.com
www.ha-be.com

ESTONIA

Aktsiaselts TOPFLOOR
Toomas Vetevool
Kiisa 8
Tallinn 11313
Estland
Phone: +372 582 010 00
toomas@topfloor.ee
www.topfloor.ee

FINLANDIA

Ha-Be Finland
Juhani Ukkonen
Kivistöntie 14
01700 Vantaa
Finnland
Phone: +358 400 45 23 97
ukkonen@ha-be.com
www.ha-be.fi

GRUZJA

Ha-Be Georgia LLC
Davit Tsintsadze
# 1 Khandzteli street
0117 Tbilisi
Gruzja
Phone: +995 514 884 884
davit@ha-be.com
www.ha-be.com

WŁOCHY

Ha-Be in Italy
Thomas Krause c/o Cava Leoni srl
Via Strada Nuova, 24
37024 S. Maria di Negrar (VR)
Italy
Phone: +39 348 692 07 83
krause@ha-be.com
www.ha-be.com

MOŁDAWIA

BETONCHEMIE BTC SRL
Gaman Bogdan
Gradinari Street, No. 4-5
700390 Iasi
Romania
Phone: +40 232 216 111
comercial@aditivi-beton.ro
www.aditivi-beton.ro

ROMANIA

BETONCHEMIE BTC SRL
Gaman Bogdan
Gradinari Street, No. 4-5
700390 Iasi
Romania
Phone: +40 232 216 111
comercial@aditivi-beton.ro
www.aditivi-beton.ro

<   
Aby zoptymalizować naszą stronę internetową i móc ją stale ulepszać, używamy plików Cookies. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej, zgadzasz się na korzystanie z plików Cookies.
Więcej informacji na temat plików Cookies można znaleźć w naszej polityce prywatności.
X